Przedmioty

Przedmioty

Spółka

Nota prawna

Informacje zgodnie z § 5 TMG

Knowunity GmbH

Julie-Wolfthorn-Straße 1

10115 Berlin

Germany

Tel: +49 30 52001583

Mail: [email protected]


Upoważnieni dyrektorzy wykonawczy

Benedict Kurz, Gregor Weber


Dyrektorzy zarządzający

Benedict Kurz, Gregor Weber


Numer identyfikacji podatkowej

DE 326705352


Sąd rejestrowy

Sąd Okręgowy w Stuttgarcie


Numer rejestracyjny

HRB 771043


Zastrzeżenia

Zawartość strony internetowej

Zawartość naszych stron została opracowana z największą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować dokładności, kompletności i aktualności treści. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach. Jednak jako dostawca usług nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych ani do badania okoliczności wskazujących na działalność niezgodną z prawem. Obowiązek usunięcia lub zablokowania możliwości korzystania z informacji zgodnie z przepisami ogólnymi pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, gdy dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Gdy tylko dowiemy się o takim naruszeniu, natychmiast usuniemy odpowiednie treści.


Hiperłącza

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na które nie mamy wpływu i za które nie ponosimy odpowiedzialności. Dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Dostawca lub operator stron docelowych jest zawsze odpowiedzialny za ich zawartość. Strony docelowe zostały sprawdzone pod kątem naruszeń prawa w momencie umieszczania na nich linków. W momencie umieszczania łącza nie stwierdzono obecności treści niezgodnych z prawem. Stała kontrola zawartości stron, do których prowadzą odnośniki, nie jest jednak wymagana bez konkretnych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniu prawa, natychmiast usuniemy odpowiednie linki.


Prawa autorskie

Treści i dzieła stworzone przez operatorów tych stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkie formy wykorzystania wykraczające poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszej witryny jest dozwolone wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego. O ile zawartość niniejszej witryny nie została stworzona przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o poinformowanie nas o tym. Gdy tylko dowiemy się o naruszeniu prawa, natychmiast usuniemy daną treść.


Ochrona danych i pliki cookie

Nasze zasady ochrony danych osobowych oraz zasady korzystania z plików cookie i innych urządzeń śledzących można znaleźć tutaj.