Przedmioty

Przedmioty

Więcej

Plus plan logo

90% naszych subskrybentów otrzymuje lepsze oceny 🙌

900000 treści szkolnych

Zrzuty ekranu i pliki do pobrania

100% dopasowanych treści

Bez reklam

Study notes screenshots

Wszystkie zalety Knowunity Pro

Pakiet "wszystko w jednym

Testimonial user

Pobrane

Zostań gwiazdą klasy i pobierz notatki na 6+ bezpośrednio do swoich plików.

Bezpieczne Knowunity Pro

Wybierz swoją subskrypcję teraz

Podsumowanie

Summary

Subskrypcja roczna

Nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji Pro

Ogółem

Twoje dane

Specjalnie dla Ciebie

Już ponad 50 000 subskrybentów korzysta z naszych niesamowitych korzyści.

user profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avataruser profile avatar

Rtbhzhn, 09.11.2023

Mogę polecić wszystkim tę aplikację - pomogła mi uzyskać 5 i 6 z każdego przedmiotu, mimo że moja średnia ocen wynosiła wcześniej 3,7 więc jest naprawdę świetna.

ahmed.mora, 18.09.2023

Bardzo polecam. Czasami nie mogę czegoś znaleźć, ale AI się tym zajmuje i można też kupić lepszą wersję za pieniądze

#C00KIE, 11.09.2023

Najlepsza aplikacja do nauki. Nie dostaję już złych ocen!!!!

FAQ

Najważniejsze pytania w skrócie

Co dokładnie wchodzi w skład mojego abonamentu Pro?

Dzięki subskrypcji Knowunity Pro możesz uczyć się jeszcze skuteczniej. Korzystając z aplikacji bez reklam i irytujących przerw, zapisując notatki na swoim urządzeniu poprzez pobranie lub zrzut ekranu, a nawet naukę w trybie offline bez dostępu do internetu. Otrzymujesz również dostęp do specjalnych promocji i funkcji, które możesz przetestować przed innymi użytkownikami.

Kiedy płatność zostanie obciążona?

Czas obciążenia zależy od wybranego rodzaju płatności. Z reguły należna rata jest pobierana w ciągu kilku dni od daty rezerwacji. Opłatę roczną płacisz raz na początku i możesz korzystać z zalet abonamentu Pro przez 12 miesięcy.

Czy moja subskrypcja Pro odnawia się automatycznie?

Twoja subskrypcja jest automatycznie odnawiana na dwanaście miesięcy po zakończeniu okresu subskrypcji. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie przed jej wygaśnięciem, wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected].

Czy mogę zmienić adres e-mail mojego konta?

Niestety, obecnie nie można przenieść abonamentu Pro na inne konto. Masz jednak możliwość zmiany adresu e-mail dotychczasowego konta na adres e-mail, w którym zapisana jest subskrypcja Pro. Możesz to zrobić w swoim profilu w Ustawieniach i "Zmień e-mail".